Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0