Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.0