Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- The PhantomRated ★ 4.0