Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0