Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Night and Fog in ZonaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 1.5
Belladonna of SadnessRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
AirRated ★ 4.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0