Series
Ratings
44
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Again My LifeRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5