Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5- SawRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0