Movies
Ratings
157
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Rocky IIRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0