Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0