Movies
Ratings
121
Il MareRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
EquilibriumRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.5
ClickRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5