Movies
Ratings
172
DerangedRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 0.5
[REC]Rated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0