Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MortdecaiRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5