Movies
Ratings
121
Cool RunningsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
AntzRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Goodbye MomRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 1.0