Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
American PieRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Rough NightRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0