Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0