Movies
Ratings
842
Third KindRated ★ 4.0- Part TimeRated ★ 5.0
- Their UniverseRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5