Movies
Ratings
38
The ChaserRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0