Titles you rated
Man in LoveRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0