Movies
Ratings
30
ParasiteRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
My LoveRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 1.0