Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
Fall For YouRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Sweet TeethRated ★ 3.0
ResetRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 1.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Blue BirthdayRated ★ 2.5
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5