Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0