Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
KillersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0