Movies
Ratings
70
The ReaderRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0