Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Due DateRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0