Titles you rated
CarsRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0