Movies
Ratings
161
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0