Movies
Ratings
77
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5