Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
EchoesRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Salon De HolmesRated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0