Titles you rated
AkiraRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 1.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0