Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Hype NationRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0