Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5