Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Plan 75Rated ★ 5.0
My Broken MarikoRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5