Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.5
ButterflyRated ★ 1.0
S LineRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0- Good BoyRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
SilentRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The CursedRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5