Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5