Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0