Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0