Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5- A Long DreamRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0