Series
Ratings
26
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0