Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5