Movies
Ratings
22
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0