Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0