Movies
Ratings
37
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0