Series
Ratings
143
The PacificRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5