Titles you rated
ReboundRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0