Movies
Ratings
152
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
A Blood PledgeRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0