Titles you rated
La Dolce VitaRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0