Titles you rated
Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5