Series
Ratings
62
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0