Titles you rated
SleepRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0