Titles you rated
AmourRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 1.0
The PianoRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 1.5
TraffickersRated ★ 2.0
The WigRated ★ 2.0